najlepsze kosmetyki do tatuażu

Tworzymy najlepsze kosmetyki do pielęgnacji tatuażu

Tworzenie najlepszych kosmetyków do pielęgnacji tatuażu to dla nas czysta przyjemność. Jesteśmy ludźmi z pasją, którzy uwielbiają wyzwania, twórczą pracę z kosmetykami i sztukę, dlatego tworząc INKrebel postanowiliśmy rzucić wyzwanie światu i tym razem stworzyć najlepsze kosmetyki do pielęgnacji tatuażu. Jest to już nasza druga firma i kolejny projekt, ponieważ naszą przygodę z kosmetykami rozpoczęliśmy od stworzenia HORDE – kosmetyki dla brodaczy.

Jednak jako, że nasz zespół jest bardzo płodny i głodny nowych wyzwań musieliśmy stworzyć coś jeszcze. I tutaj na warsztat wzięliśmy naszą kolejną pasję czyli tatuaże. Kupiliśmy więc wszystkie kosmetyki do tatuaży jakie są chyba dostępne na naszym rynku, przelaliśmy je w jednakowe opakowania tak, żeby nie sugerować się marką i przeprowadziliśmy na nich szereg testów i prób. Następnie spisaliśmy wady oraz zalety i zrobiliśmy szereg badań. Po dwóch miesiącach, kosmetyki były gotowe 🙂

 

Najlepszy krem do codziennej pielęgnacji tatuażu

Pierwszym kosmetykiem jaki stworzyliśmy był krem do pielęgnacji tatuażu Dailycare (z czarnymi etykietami). Kosmetyk bardzo mocno odżywia, zmiękcza i uelastycznia skórę zapewniając jej do 12h nawilżenia, dzięki czemu tatuaż pod nią wydaje się mieć żywsze kolory i jest zdecydowanie wyraźniejszy. To idealny kosmetyk dla starszych tatuaży, które zaczynają z czasem tacić blask przez nieodpowiednią pielęgnację. Krem do pielęgnacji pomimo bogatej formuły bardzo szybko się wchłania oraz łatwo rozsmarowuje dzięki czemu możesz go używać zawsze kiedy tylko go potrzebujesz. Krem do tatuażu jest w 100% wegański i oparty tylko na roślinnych, odżywczych składnikach. Kosmetyk nie zapycha tatuażu, nie pozostawia tłustych śladów i nadmiernie nie błyszczy. Krem Dailycare nadaje się do pielęgnacji całego ciała, w szczególności po zejściu ze słońca gdy Twoja skóra potrzebuje ukojenia oraz silnego odżywienia.

 

Krem przeciwsłoneczny do tatuażu SPF50+

Jednak naszą perłą w koronie jest Krem ochronny SPF50+ z Fotoutrwalaczem, który chroni przed poparzeniami słonecznymi, blaknięciu tatuaży na słońcu oraz szkodliwemu działaniu promieni UVA oraz UVB. Jako jedni z nielicznych osiągnęliśmy w swoich kremach przeciwsłonecznych wskaźnik kremu SPF50+ udowodniony badaniami, który stanowi najsilniejszą ochronę przed słońcem. Ale to nie wszystko. Skuteczna ochrona to przede wszystkim taka, która wytrzymuje wiele godzin a nie standardowe 30 minut. Dlatego w naszych kosmetykach przeciwsłonecznych do tatuaży zastosowaliśmy dodatkowo Fotoutrwalacz, który zapobiega szybkiemu rozpadowi filtrów w kremie i maksymalnie wydłuża jego ochronę od słońca, dzięki czemu jest to najlepszy kosmetyk przeciwsłoneczny na lato do tatuaży.

To było dla nas prawdziwe wyzwanie i najtrudniejszy kosmetyk w naszej historii … ale jest 🙂 I to w dodatku bez bielenia skóry, bez zapchanych porów czy nadmiernego świecenia się skóry. Naszego kremu SPF50+ po prostu na skórze nie widać, ale za to go czuć. Ponieważ nasze kremy mocno nasyciliśmy dwiema wspaniałymi kompozycjami zapachowymi: Marakuja ze Śliwką oraz Gruszka z Brzoskwinią.